Öğrenci Merkezli Kaliteli Eğitim

Eğitimlerimiz; en doğru şekilde, doğru öğretim yöntem ve teknikler kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Lakin süreçte öğrencilerimiz sadece eğitimler ile başbaşa bırakılmamakta, öğrenim sürecini daha da verimli hale getirmek için eğitmen desteği sağlanmaktadır.

Eğitim sürecinin kalitesini arttırabilmek için öğrencilerimiz aşağıdaki alternatiflerden faydalanabilmektedirler;

 • Eğitmen Desteği
  Önceden belirlenmiş tarihlerde(ve kısa aralıklarla) kolektif bir canlı yayın üzerinden soru cevap oturumu yapılmaktadır. Bunun için etkinlikler sayfasını takip edebilirsiniz. Ayrıca whatsapp üzerinden eğitmenlerimizle iletişime geçebilirsiniz.
 • Video Takip Notu(Posta Yoluyla Gönderilecektir)
  Eğitim sürecinde aktif bir dinleme için ilgili eğitimin içeriğine uygun eğitmenlerimiz tarafından tasarlanmış video takip notu tarafınıza gönderilecektir. Böylece ister kendiniz not alırsınız, isterseniz de detaylarıyla birlikte kritik bilgilerin vurgulandığı video takip notu ile de dersinizi izleyebilirsiniz.
 • Konuya Dair Piyasadaki Otoriter Kitaplar(Posta Yoluyla Gönderilecektir)
  Aldığınız eğitim içeriğine uygun piyasadaki en kullanışlı kitaplardan sizlere hediyemiz olacaktır.
 • Soru Cevap Formu
  Platform üzerindeki soru cevap formu üzerinden varsa sorularınızı, fikirlerinizi, isteklerinizi paylaşabilir ya da var olanlara katılabilirsiniz ve eğitmenlerimiz ile birlikte tüm öğrenciler arasında istişareye katılabilirsiniz.

Programlamaya dair hiç bilinmeyen ve daha önce hiç bahsedilmeyen özel yöntemler ile farkı tadacaksınız…